Dom rekolekcyjny Siedlanów - diecezja siedlecka

W domu rekolekcyjnym prowadzimy nauki przedmałżeńskie - kursy weekendowe dla narzeczonych, rekolekcje dla małżonków oraz rekolekcje specjalistyczne. Zapewniamy ciekawe wykłady, nocleg oraz wyżywienie. Zapraszamy serdecznie!

Sprawdź grafik

Rekolekcje dla małżeństw i dorosłych w Siedlanowie

Zapraszamy małżonków z różnym stażem życia małżeńskiego. Można przyjechać z dziećmi. Dla dzieci organizujemy „mini” przedszkole. Opiekę sprawuje Diakonia.

 

Tematyka niektórych rekolekcji dla małżonków jest dostosowana także dla dorosłych. Zapraszamy dorosłych w wieku od 19 roku życia, którzy żyją sami lub w małżeństwie, ale nie mogą – z różnych przyczyn – przyjechać razem ze współmałżonkiem.

 

TEMATYKA

Czas rekolekcji to szczególny czas łaski, działania Pana Boga. Tematyka rekolekcji oparta jest o tryptyk: Słowo Boże – Liturgia – Wspólnota. Rekolekcje mają cel ewangelizacyjny. Głoszone Słowo pogłębiane jest przez indywidualne rozmowy.

 

PROWADZĄCY

Rekolekcje prowadzą ks. dr Grzegorz Koc, ks. dr Jacek Sereda i zaproszeni goście. o. Ksawery Knotz, o. dr Piotr Zajączkowski, ks. dr Marcin Bider i inni

 

KOSZT REKOLEKCJI

w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie (jednakowy dla osób mieszkających i dojeżdżających)

Dla małżeństw:

 170 zł od osoby za cały weekend – jeżeli rekolekcje głoszą zaproszeni goście koszt może ulec zmianie

dzieci w wieku od 2 do 7 lat 40 zł
dzieci od 7 do 10 lat 60 zł
dzieci powyżej 10 lat 70 zł

 

Możliwość opłaty za rekolekcje przelewem na konto:

Fundacja Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowo- Duszpasterskie „ARKA”

PKO Bank Polski

32 1020 4476 0000 8802 0424 1626

Tytułem : Rekolekcje w dniach (Nazwisko)   z dopiskiem Siedlanów

INFORMACJA O POKOJACH DLA UCZESTNIKÓW

Dom rekolekcyjny dysponuje pięcioma pokojami dla uczestników. Są to cztery pokoje sześcioosobowe, dwa ośmioosobowe. Pomieszczenia są wyposażone w łóżka piętrowe, szafy z wieszakami, szafki i biurko. W pokoju jest zlew. Dla każdego uczestnika dostępne są: poduszka, kołdra, komplet pościeli. Siedem toalet i prysznice są wspólne dla wszystkich uczestników. W budynku jest szatnia, zachęcamy do przywożenia obuwia na zmianę. Na miejscu jest możliwość prasowania ubrań.

 

Aby zachować skupienie rekolekcyjne nie zabieramy walkmanów, mp3 z muzyką, laptopów itp.