"Akt małżeński - Szansa na spotkanie z Bogiem i współmałżonkiem".

W dniach 8-10 marca w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie odbyły się kolejne  rekolekcje które poprowadził o. Ksawery Knotz. W rekolekcjach udział wzięło 20 małżeństw, które przyjechały m. in. z Lublina, Lubartowa, Łodzi , Biłgoraja, Siedlec, Łęcznej. Temat jaki został podjęty to Akt małżeński – Szansa na spotkanie z Bogiem i współmałżonkiem. W trakcie rekolekcji małżonkowie słuchali konferencji, pracowali w grupach dyskusyjnych, uczestniczyli w Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz w dialogu małżeńskim.

Kilka słów od uczestników rekolekcji:

” Rekolekcje były przepięknym czasem, przeżyliśmy je w atmosferze pełnej pokoju, który przejawia swoim głoszeniem o. Ksawery Knotz. Ojciec Ksawery ma potężną wiedze i wieloletnie doświadczenie. Przez ten weekend otrzymaliśmy od Niego potężną dawkę inspiracji, pomysłów i wiedzy w rozwiązywaniu problemów małżeńskich. Ojciec głosił trudne tematy o seksualności, grzechu i wielu innych w niesamowicie profesjonalny, przystępny sposób – z wielkim spokojem , gdzie wielu specjalistów z dziedzin nie umie nauczyć. Wyczuwało sie że o. Knotz jest pełny Ducha Świętego. Wszyscy uczestnicy wypowiadali się z ogromnym podziwem i wdzięcznością dla o. Ksawerego Knotza”.

Serdecznie zapraszamy na kolejne rekolekcje w dniach 20-22 września 2024. Temat rekolekcji ” Sumienie małżonkó – Kompas na drodze do kochania”.