Wakacyjny Wypoczynek w Siedlanowie 2022

Drodzy rodzice, dzieci, młodzieży i studenci.

Wielkimi krokami zbliża się wakacyjny wypoczynek. Oto kilka informacji dla osób zapisanych i dla tych co się jeszcze wahają. 

Na rekolekcje uczestnicy przywożą ze sobą następujące dokumenty: 

  1. KARTE KWALIFIKACYJNĄ UCZESTNIKA WYPOCZYNKU;
  2. Pisemne oświadczenie rodziców o braku u dziecka infekcji lub objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną;
  3. Pisemne oświadczenie rodziców o tym, że uczestnik nie zamieszkiwał z osobą przebywającą na kwarantannie i nie miały kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie 14 dni;
  4. Pisemną zgodę na pomiar temperatury u dziecka
  5. Zobowiązanie rodziców do niezwłocznego odbioru dziecka z wypoczynku w przypadku wystąpienia u ich dziecka niepokojących objawów choroby ( podwyższona temperatura, kaszel, katar, duszności)
  6. Informacje o chorobie przewlekłej, mogącej narazić dziecko na cięższy przebieg zakażenia poprzez adnotacje w karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku, a w przypadku występowania u uczestnika chorób przewlekłych opinii lekarskiej o braku przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w wypoczynku. 

Oprócz wyżej wymienionych dokumentów bardzo prosimy aby uczestnik zabrał ze sobą

  1. ” Godny” strój do kaplicy – godny strój to : dla dziewczyn: bluzki zasłaniające ramiona i bez dekoltów, spódnice lub spodenki nie krótsze niż do kolan i buty nie japonki i klapki; dla chłopców również bluzki nie na cienkich ramiączkach, dłuższe spodnie lub spodenki za kolana, buty nie japonki i nie klapki. Miejmy powagę dla danego miejsca. 
  2. indywidualne środki ochrony osobistej
  3. Obowiązkowe obuwie na zmianę
  4. PISMO ŚWIETE i różaniec.

Przyjazd 1 dnia w godzinach 16:00-16:45 odjazd ostatniego dnia po obiedzie.

Możliwość opłaty bonem turystycznym. 

Karta kwalifikacyjna 2022

Karta kwalifikacyjna stanowi załącznik do Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22lipca 2021 r. poz 1548. 9 Jest to nowa karta karty wcześniejsze nie bedą przyjmowane). 

Załączniki:

Wizerunek dziecka