"Jak żyć mocą miłości małżeńskiej".

W dniach 21-23 września br. w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie odbyły sie rekolekcje dla małżeństw. Udział w nich wzieło 11 małżeństw. Tematem przewodnim rekolekcji było ” Jak żyć mocą miłości małżeńskiej”. Rekolekcje rozpoczeły sie wspólną Eucharystią, po której zebrani rekolektanci uczestniczyli w konferencji – warsztatach o temacie „5 języków miłości” , które poprowadzili Państwo Anna i Tomasz Stephan.

W sobotę rekolekcje prowadził ks. Mateusz Czubak była to kontynuacja rekolekcji z maja. 

Każdy z nas potrzebuje miłości aby w pełni realizować swoje powołanie. Dzięki niej jesteśmy w stanie tworzyć dobre relacji z innymi. Wlać miłość w nasze serce może jedynie Bóg, bo jeśli nie kocham z Bogiem, kocham Ciągle za mało! Takie myśli towarzyszyły małżonkom w tym pieknym weekendowym czasie spedzonym w Siedlanowie. 

Był to czas łaski, otwierania oczu na to co istotne, szukanie drogi by kochać Jezusa we współmałżonku, czas budowania żywego Kościoła. Bogu niech będą dzięki za świadectwo wiernego życia w małżeństwie i szukania „języków miłości” dzięki którym może się tworzyć coraz trwalsza więź. 

„Oczyszczeni, oddani Jezusowi wkraczamy w kolejne dni naszego małżeństwa na Bożą chwałę!” – dzielą się małżonkowie.

„Polecamy, zapraszamy na rekolekcje do Siedlanowa!” 

Następne rekolekcje dla małżeństw odbędą sie w terminie 25-27.092020 a poprowadzi je o. Ksawery Knotz.

Serdecznie zapraszamy.