Kurs dla narzeczonych

W dniach 9-10 oraz 16-17 marca w Diecezjalnym Domu Pielgrzymkowo – Rekolekcyjnym w Siedlanowie odbył się kolejny już kurs dla narzeczonych. Uczestniczyło w nim 50 par.
Nauki do narzeczonych głosili ks. dr Grzegorz Koc – dyrektor domu, ks. dr Jacek Sereda – duszpasterz rodzin, ks. dr Marcin Bider – prawnik, ks. Łukasz Kałaska, Pani Anna Stephan – doradca życia rodzinnego, oraz 
Narzeczeni mieli również spotkanie z położną oraz Panią Ewa Bernatowicz – psycholog, która w ciekawy sposób w formie warsztatów przeprowadziła swoje zajecia podczas których narzeczeni mieli cas na lepsze poznanie siebie i swoich potrzeb . W czasie nauk narzeczeni wysłuchali  dwóch świadectw małżonków – którzy podzielili się świadectwem swojego życia.
W ramach konferencji uczestnicy obejrzeli również film „ Próba ogniowa”, gdzie ukazany został wątek kryzysu małżeńskiego – jak go przezwyciężyć.
Oprócz wykładów był również czas na wspólną modlitwę, Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową, jak również Eucharystię.
Serdecznie zapraszamy kolejne pary które zechcą odbyć swoje nauki w naszym domu.
Grafik dostępny jest na stronie www.siedlanow.pl