Kurs dla narzeczonych.

W dniach 1-2 oraz 8-9 grudnia br. w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjno – Pielgrzymkowym w Siedlanowie odbył się ostatni w tym roku kurs dla narzeczonych,      w którym uczestniczyło 48 par, które przygotowują się do sakramentu małżeństwa.

 Nauki do narzeczonych głosili ks. dr Grzegorz Koc – dyrektor domu, ks. dr Jacek Sereda – duszpasterz rodzin, ks. dr Marcin Bider – prawnik, ks. Marcin Prudaczuk oraz Pani Maria Jakimiuk – psycholog, psychoterapeuta oraz Pani Anna Stephan – doradca życia rodzinnego.

Narzeczeni mieli również spotkanie z Panią położną oraz wysłuchali dwóch świadectw małżonków – którzy podzielili się świadectwem swojego życia. 

W ramach konferencji uczestnicy obejrzeli również film „ Próba ogniowa”, gdzie ukazany został wątek kryzysu małżeńskiego – jak go przezwyciężyć.

Oprócz wykładów był  również czas na wspólną modlitwę,  Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą różańcową, jak również Eucharystię.

Był to już ostatni kurs dla narzeczonych w tym roku w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjno – Pielgrzymkowym w Siedlanowie. Dziękujemy wszystkim , którzy skorzystali ze spotkań w naszym domu i już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkania w 2019 roku.

Pierwsze w dniach:

 12-13.01 cz. 1

 19-20.01 cz.2

 

Grafik na cały 2019 rok dostępny na stronie www.siedlanow.pl