„ Droga św. Pawła drogą rozeznania”.

W dniach 29 lipca do 2 sierpnia br. w Diecezjalnym Domu Pielgrzymkowo – Rekolekcyjnym w Siedlanowie odbywały się rekolekcje dla młodzieży szkół średnich i studentów w których uczestniczyły 24 osoby. Rekolekcje prowadził ks. Paweł Broński. Ksiedza Pawła wspierali ks. Grzegorz Koc oraz ks. Marcin Wesołowski.
Konferencje oparte były o 9 medytacji biblijnych kard. Martiniego na temat rozeznawania w kontekście nawrócenia i działalności apostolskiej św. Pawła. Wedrując wraz z Apostołem Narodów młodzież miała okazje poznać, jak Paweł otwierał się na poznanie woli Bożej w swoim życiu, jakie trudności przeżywał, co musiał zostawić i co stracić, by ostatecznie móc powiedzieć: „Żyje już nie ja , ale żyje we mnie Chrystus”.
Oprócz konferencji był czas na wspólną integracje przez zabawe , czas na modlitwe – Eucharystia. Rekolekcje zakończyło indywidualne błogosławieństwo Najświetszym Sakramentem.

Było to ostatnie wakacyjne spotkanie dla dzieci i młodzieży w tym roku jakie odbywały się w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie. We wszystkich spotkaniach uczestniczyło 150 osób.