Ferie z Bogiem

W dniach 11-14 luty 2019 r. w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjno – Pielgrzymkowym w Siedlanowie odbyły się rekolekcje – Ferie z Bogiem. Uczestniczyło w nich 33 dzieci z woj. lubelskiego.
Rekolekcje prowadzili s. Mariola Nacewicz, ks. Grzegorz Koc oraz ks. Marcin Prudaczuk. Kadra opiekunów to kl. Kacper, kl. Jan, Pani Ania, Pani Renata oraz Mateusz.
Tematem rekolekcji było – ” Piękno Bożego dziecięctwa”. Dzieci słuchały konferencji , które prowadzili do nich kapłani, uczestniczyli w codziennej Eucharystii jak również w Adoracji Najświętszego Sakramentu, podczas której odbyło się odnowienie Chrztu świętego.

Ferie z Bogiem to nie tylko słuchanie konferencji, kazań czy modlitwa . Ferie z Bogiem to również inne ciekawe punkty spotkania. W czasie tych dni obejrzeliśmy ciekawy film „ Surferka z charakterem” były warsztaty plastyczne jak również tym razem było też trochę nowości. Wśród nich ” szaleństwo w kuchni” – to nic innego jak warsztaty kulinarne i tutaj wypieki – pyszne rurki z kremem, pierniki jak również pomoc przy robieniu drożdżówek – które wszystkim bardzo smakowały. Kolejna odsłona warsztatów to robienie różańców oraz lampionów.
Na zakończenie naszych rekolekcji było podsumowanie tych wspólnie spędzonych 4 dni w Siedlanowie.

Mamy nadzieję, że dzieci były zadowolone z pobytu w Siedlanowie. Jeżeli tak to już dzisiaj zapraszamy na kolejne rekolekcje tym razem wakacyjne.

Osobom zainteresowanym podajemy terminy:
1 – 6.07 – dzieci kl. IV – VI – rekolekcje z j. angielskim
8 – 13. 07 – dzieci kl. IV – VI – rekolekcje z j. Angielskim
15 – 19.07 – kl. VII – gimnazjum
29.07 – 2.08 – szkoła średnia

Zapisy pod numerem telefonu 696 502 852 lub 83 352 51 14 jak również przez stronę www.siedlanow.pl