Weekend małżeński w Siedlanowie.

W dniach 27-29 lipca w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie odbyły się rekolekcje – warsztaty dla małżeństw w których uczestniczyło 20 małżeństw . Tematem warsztatów było ” Spotkać się w dialogu”, prowadzącym te warsztaty był o. dr Piotr Zajączkowski – kapucyn. W czasie tych warsztatów małżonkowie mieli czas na wspólną rozmowę i pracę . Oprócz wykładów był czas na wspólną modlitwę – Adorację Najświętszego Sakramentu podczas której małżonkowie wspólnie mogli podejść pod sam ołtarz i zawierzyć w cichej modlitwie swoje małżeństwo, swoją rodzinę. Pod koniec adoracji był  obrzęd przebaczenia i zerowania  w którym uczestniczyli Ci małżonkowie , którzy chcieli i byli na to gotowi.  Zaś podczas niedzielnej Eucharystii był moment odnowienia Przyrzeczeń Małżeńskich oczywiście dla chętnych a udział w tym wzięli wszyscy małżonkowie. 

W czasie rekolekcji nie mogło zabraknąć czasu wolnego dla siebie na wspólne spacery tylko we dwoje jak również wspólnej zabawy z dziećmi.

Już teraz zapraszamy na kolejne rekolekcje dla małżeństw które odbędą się w dniach 28 – 30 wrzesień a poprowadzi je o. dr Ksawery Knotz.